Vánoční jarmark

Vánoční jarmark a tvůrčí dílny

Máte rádi předvánoční atmosféru a zajímá vás duch waldorfské školy? Přijďte se podívat, jak naše škola ožije v čase přicházejícího adventu. Můžete si něco vyrobit, koupit nebo jen strávit příjemný čas v prostředí, které vás zajímá.

Akce již tradičně navazuje na Den otevřených dveří (27. 11.) a umožňuje zájemcům zprostředkovat waldorfskou školu blíže a hlouběji. Bude probíhat v sobotu 28. 11. 2015 od 10:00 do 15:00 v prostorách naší školy. Na místě je pro návštěvníky přichystán bohatý program. Chystá se například několik tvůrčích dílen, kde si můžete vyzkoušet výrobu adventních věnců, zimních ptačích budek, netradičních mandal či skládání origami. Dalším bodem nabídky je samozřejmě jarmark, kde budou k dostání domácí výrobky s adventní a předvánoční tématikou. Pokud Vám vyhládne, můžete se občerstvit v připravovaném bufetu.

Pro zájemce o waldorfskou pedagogiku bude od 13:00 zorganizována beseda.

Tato akce patří v naší škole k tradičním a velmi oblíbeným dnům, proto se na všechny návštěvníky těšíme a připravujeme bohatý program.

 

plakatDSCF0243

© Copyright 2009 - 2019 | Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti (PDF) | správa webu