DEN OTEŘENÝCH DVĚŘÍ

Zajímá Vás, jak se na waldorfské základní škole učí a v čem spočívají odlišnosti této pedagogiky? Chtěli byste nahlédnout „pod pokličku“ a zjistit jestli je naše škola pro vaše dítě to pravé? V tom případě neváhejte a přijďte se podívat na den otevřených dveří, kde Vás velmi rádi uvítáme.

Den otevřených dveří se bude konat v pátek 27. 11. 2015 od 7:45 do 11:40. Vcházet do školy se bude hlavních vchodem a již od 7:45 bude zpřístupněna i družina. Můžete nakouknout do jednotlivých oddělení a zjistit veškeré informace o průběhu odpoledních aktivit, které vás zajímají.

V rámci ranní výuky bude probíhat tzv. hlavní vyučování (neboli epocha), které tvoří první část dne. Pokud Vás zajímá, jak tato epocha probíhá, co se zde děje a jak jsou děti rozvíjeny, máte možnost ji navštívit v čase 7:50 až 9:40 (jedná se o 110 minutový blok výuky). Budou zpřístupněny všechny třídy kromě 1., tedy 2. třída až 9 třída. Jedinou prosbou z naší strany je, abyste se účastnili celého procesu epochového vyučování od začátku až do konce.

Od 9:40 do 10:00 bude probíhat velká přestávka a po ní máte možnost vidět 2 libovolné vyučovací hodiny, přičemž každá je již v klasické délce 45 minut. Navštívit opět můžete kteroukoliv třídu kromě 1. třídy a k vidění budou buď různé výchovy (výtvarná, hudební, pracovní, tělesná, apod.), nebo jazyky (anglický, ruský, německý). Přesnou nabídku předmětů se dozvíte na místě.

Na den otevřených dveří ještě navazuje tradiční sobotní vánoční jarmark a tvůrčí dílny. Pokud budete mít čas a chuť, tak se vámi velmi rádi potkáme i 28. 11. 2015 od 10:00 do 15:00 v prostorách waldorfské základní školy. Věříme, že se u nás zabaví všechny věkové kategorie.

 

 

plakat

© Copyright 2009 - 2019 | Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti (PDF) | správa webu