Roční slavnosti 2020/2021

Roční slavnosti – obsahují vnitřní symboly a motivy určitých ročních období. Děti je pak rozmanitým způsobem realizují, což jim umožňuje prožívat v dané chvíli atmosféru a náladu toho dne či období, jinými slovy více a více vnímat soulad a souvislosti s přírodou, celkem, minulostí i současností. Svým způsobem se jedná o udržování tradic, což není projevem konzervativnosti či odmítání nového, ale naopak projevem úcty k předkům a přirozenosti. Navíc obsah slavností je vždy tvořen tak, aby přinášel prožitek sounáležitosti historie se současností.

I v současné nejisté době s dětmi a pro děti rádi pořádáme různé slavnosti. Jejich termíny a rozsahy však budeme upravovat podle aktuálních podmínek.

Termíny jednotlivých akcí budou postupně upřesněny v sekci aktuality.

© Copyright 2009 - 2020 | Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti (PDF) | správa webu