Uzavření škol od 1. března 2021

Milí žáci, vážení rodiče,

od pondělí 1. března se budou z nařízení vlády vzdělávat všechny děti naší školy z domova. V nutných případech jsou povoleny individuální konzultace, které si můžete v případě potřeby s učiteli domluvit. Rodiče dětí 1. a 2. třídy obdrží e-mailem od třídních učitelů pokyny k výuce a online třídním schůzkám, ostatní pokračují dle již dříve nastavených podmínek.

OBĚDY: Nadále platí, že během distanční výuky je možné odebírat stravu do jídlonosičů zadním vchodem školní jídelny z ulice Větrné v době od 11.05  do 12.30  a od 13.30 do 14.00. Zájemci musí mít dvoje nádoby na výměnu, řádně označené. Obědy byly plošně odhlášeny, v případě zájmu si obědy přihlaste individuálně.

OŠETŘOVNÉ: informace o ošetřovném (na děti do 10 let) naleznete zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola nevyplňuje žádné potvrzení.

Přejeme vám všem mnoho zdraví a pevné nervy. Společně věřme v brzký návrat dětí do škol. Vedení školy

© Copyright 2009 - 2019 | Základní škola a waldorfská základní škola, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace | Prohlášení o přístupnosti (PDF) | správa webu